תיווך עסקי

עליזה כהן

מנכ"ל

אסף כהן

סמנכ"ל פיתוח עסקי

עו"ד חדי פדר אקסלרד

סמנכ"ל 

אורי גרהרדט

מנהל תחום התעשייה והלוגיסטיקה

עופר קרליק

מנהל תחום המשרדים

מוטי הלר

מומחה באזור אשדוד

טל להב

מומחה באזור תל אביב

ארבל טלבי

מומחה באזור פתח-תקווה

שרי לוי

מומחית באזור ראשון-לציון

אבי מולה

מומחה באזור חולון ובת-ים

אשר אלבז

מנהל סניף השרון 

שרון לוי

סוכן אזור השרון

חיים מעוז

סוכן אזור השרון

מחלקת 'תיווך עסקי', מהמחלקות הגדולות והוותיקות בתחום בארץ, מתמחה בליווי עסקים בעת ביצוע עסקאות נדל"ן. הצלחתה של המחלקה נסמכת על צוות סוכני נדל"ן מקצועי ואמין, הפועל בפריסה ארצית רחבה ועל בסיס תחומי התמחות. המחלקה מלווה  מידי יום עשרות לקוחות, מקיימת בירור צרכים עסקי מעמיק, בוררת את הנכסים המתאימים ביותר, עורכת סיורים ללקוחות, ומלווה אותם בכל שלבי ניהול המשא ומתן, עד לחתימתו של הסכם נדלנ"י לשביעות רצונם.

 
סוכני המחלקה מצויים בקשרים קרובים ורציפים עם בעלי נכסים וחברות נדל"ן, דואגים להתעדכן בכל עת בכל הנוגע להיצע הנדל"ן הנוכחי, הגלוי והסמוי, ומתמחים באיתור פרויקטים לבניה ייעודית. כידוע, תחום הנדל"ן לעסקים טומן בחובו אינסוף של אפשרויות, ועל-כן היכרות מעמיקה עם אזורי הפעילות ואנשי המפתח הפועלים בו, מאפשרת איתור מגוון רחב של אפשרויות ומיצוי הפוטנציאל לעסקה אידיאלית עבור הלקוח. 


בכדי להיטיב את הענקת מלוא המידע הדרוש ללקוח לקיום עסקה מוצלחת, ומתוך הכרה בכך שתחומי העסקים השונים טומנים בחובם צרכים שונים וסוג התמקצעות שונה, מחולקת המחלקה לשלושה תחומי התמחות- 1. משרדים 2. מסחר 3. תעשייה ולוגיסטיקה, כשבראש כל תחום עומד מנהל שתפקידו לשלוט בכל עת במלוא המידע הרלוונטי לתחום בכל רחבי הארץ.


מרבית מסוכני המחלקה עברו הכשרה כמגשרים והינם בעלי תעודת 'מגשר' ממכללת 'גומא', ביה"ס המוביל והותיק בתחום הגישור בארץ. במהלך עבודת התיווך הנדלנית, פועלים הסוכנים מתוך ראייה "גישורית", אשר מלווה את צדדי העסקה לאורך שלבי המשא ומתן, במטרה להשיג מענה מקסימלי לאינטרסים של כל צד, ומתוך חתירה להשגת סיטואציה של WIN-WIN.

 

 

 

הסוכנים שלנו: